+38 (067) 320-80-53

Заходи з нагоди Міжнародного дня інвалідів.

04.12.2013

Організатор: Державна служба з питань інвалідів та ветеранів України

Відкриття виставки відбудеться 3 грудня 2013, о 12.00. У ньому візьмуть участь: керівники центральних органів виконавчої влади , народні депутати , представники всеукраїнських громадських організацій інвалідів та ветеранів , представники засобів масової інформації.

Мета заходу - привернення уваги державних органів і суспільства до потреб людей з інвалідністю. У Міжнародний день інвалідів представники громадських об'єднань інвалідів з різних регіонів і представники влади зберуться разом , щоб обговорити актуальні питання соціального і правового захисту цієї категорії громадян. Учасники заходу об'єктивно оцінять реалії та поділяться думками про те , як створити кращі умови , за яких люди з обмеженими фізичними можливостями відчують реальну допомогу держави , повагу і турботу суспільства. Станом на 1 січня 2013 людей з інвалідністю в Україні налічується 2 млн 788 тис. 226 осіб.

Урочиста церемонія відкриття виставки передбачає участь і виступи перших осіб держави , інших уповноважених представників , вручення державних нагород .

Протягом двох днів можна буде оглянути експозиції досягнень в області реабілітації , презентацію нових видів технічних засобів реабілітації та комплектуючих виробів до них , у тому числі безпосередньо на користувачах , демонстрацію навчання інвалідів на робочих місцях за різними професіями . Експозиція реформування системи надання соціальних послуг представить кращий досвід діяльності регіональних установ соціального обслуговування та громадських об'єднань , міжнародних проектів , а також творчі вироби художньо - прикладного мистецтва людей з інвалідністю. О 13.30 відбудеться концерт та вручення нагород .

4 грудня відбудуться: Міжнародна конференція ( Твінінг ) "Соціальні послуги людям з обмеженими можливостями: європейський досвід та напрямки політики в Україні " ; показ моделей одягу , виготовлених людьми з інвалідністю (Центр професійної , медичної та соціальної реабілітації інвалідів " Академія ремесел" , м. Бердянськ) . Буде представлено музично- драматична вистава "Страсті за мухою " за мотивами казки К. Чуковського " ​​Муха Цокотуха " ( народний аматорський театр -студія " Паростки " Спілки матерів "Сонячний промінь " , артисти - молодь з особливостями інтелектуального розвитку) . А також презентація громадських об'єднань ( Хмельницьке обласне товариство Всеукраїнської громадської організації Союз організацій інвалідів України , Всеукраїнська спілка громадських організацій « Конфедерація громадських організацій інвалідів України " ) та майстер- класи з різних художніх напрямів .

Джерело: http://www.icc-kiev.gov.ua/agenda/main-site-of-celebration-in-ukraine-international-day-of-disabled-persons-december