+38 (067) 320-80-53

Про компанію

«Центр «АКМЕА»

Підприємство об'єднання громадян «Центр комплексної реабілітації інвалідів «Акмеа» - сьогодні це сучасне виробничо - торгове підприємство, яке є національним лідером з виробництва різноманітного високоякісного дитячого ігрового, спортивного, дидактичного, реабілітаційно - оздоровчого обладнання, ігрових лабіринтів, надувних батутів, сухих басейнів для ігор та занять з дітьми фізичною культурою, спортом та медико - соціальною реабілітацією, а також великим постачальником устаткування для облаштування дитячих та спортивних майданчиків для занять та ігор дітей на відкритому повітрі.

Підприємство об'єднання громадян «Центр комплексної реабілітації інвалідів «Акмеа» є діючим членом ТПП України, асоційованим членом Асоціації міст України, а також ключовим постачальником дитячого ігрового та реабілітаційного обладнання для Міністерства соціальної політики та праці України та Міністерства освіти і науки України.
У рамках реалізації програми «Здорова дитина - здорова країна» ми запрошує до співпраці всіх кому небайдуже як і в яких умовах розвиваються наші діти, і висловлює надію на подальшу взаємовигідну і плідну роботу на благо дітей.
Продукція "Акмеа" стовідсотково використовується для соціальної і фізичної реабілітації дітей -інвалідів. Випуск такого обладнання став втіленням в життя багатьох пунктів Концепції ранньої соціальної реабілітації дітей - інвалідів, схваленої постановою Кабінету Міністрів України № 1545 від 12 жовтня 2000 року. Велика кількість дипломів і медалей, отриманих на Міжнародних та Всеукраїнських виставках, а також відгуки вдячних споживачів свідчать про суспільне визнання достоїнств нашої продукції і її необхідності для дітей не тільки здорових, а й з особливими потребами.